Duda Stomatologia

Nasz gabinet

Doświadczenie i profesjonalizm

Gabinet stomatologiczny Duda to miejsce, w którym poczujesz się bezpiecznie. Zajmujemy się implantologią, chirurgią stomatologiczną, protetyką, endodoncją mikroskopową, stomatologią dziecięcą i nie tylko. Celem naszych działań jest przede wszystkim zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów — dodatkowo dbamy o edukację, kształcenie w zakresie dbania o pielęgnację uśmiechu, zapobiegania chorobom. Nasi pacjenci mogą liczyć na pomoc i opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Dbamy o każdy aspekt naszych działań — diagnostykę, profilaktykę oraz leczenie. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, pozwalają nam na przeprowadzanie skutecznych zabiegów w komfortowych warunkach. Osoby odwiedzające nasz gabinet mogą uzyskać szczegółową wiedzę na temat stanu swojego zdrowia, kondycji uzębienia oraz jakości działań profilaktycznych podejmowanych na co dzień. Pacjenci, którzy decydują się na korzystanie z naszych usług stomatologicznych, zostają z nami na lata!

lek. dent. Michał Duda

lek. dent. Jan Duda

Dlaczego my?

Zadbamy o Twój piekny uśmiech. Zgłoś się do nas!

Zadbamy o Twój piękny, zdrowy uśmiech

Kompleksowe leczenie i profilaktyka

Posiadamy bardzo nowoczesny sprzęt

Jesteśmy profesjonalistami w temacie uśmiechu

Uważamy, że gabinet stomatologiczny powinien być miejscem przyjaznym pacjentowi. Dbamy o to, by każda wizyta mijała szybko, bez strachu i w miłej atmosferze. Służymy pomocą niezależnie od problemu — certyfikowani lekarze, którzy świadczą usługi w naszym gabinecie, posiadają liczne specjalizacje z zakresu chirurgii, endodoncji, implantologii i nie tylko.

Wieloletnia pasja związana ze stomatologią towarzyszy nam niezmiennie od wielu lat. W tym czasie zyskaliśmy bogate doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy doskonale przygotowani, by pomagać naszym pacjentom. Dbamy kompleksowo o stan uzębienia naszych pacjentów, a towarzyszące zabiegom poczucie bezpieczeństwa gwarantuje pełne zadowolenie z naszych usług.

    Umów się na wizytę

    Umów się na wizytę

    Zapewniamy usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Spełniamy marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu. Zapraszamy na wizytę!

    x