Duda Stomatologia

Coraz więcej nowych pacjentów decyduje się powierzyć w nasze ręce swoje zdrowie. Jest to kredyt zaufania, z którym obchodzimy się z niespotykaną starannością. Relacja, w której dominuje uczciwość i szczerość, pozwala osiągać zdecydowanie lepsze rezultaty leczenia. Dbamy o to, by z każdą kolejną wizytą pacjent utwierdzał się w przekonaniu, że wybór naszego gabinetu był dobrą decyzją.

Działania naszych specjalistów są w pełni transparentne. Metody leczenia nie są tajemnicą — tłumaczymy, w jaki sposób będziemy walczyć z danym problemem zdrowotnym. Na każdy zabieg poświęcamy niezbędną ilość czasu — to sprawia, że jakość świadczonych usług stoi na wysokim poziomie. Stale rozwijamy swoje umiejętności, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi metodami leczenia.

Gabinet jest dla nas drugim domem. Dbamy o to, by każdy, kto go odwiedza, czuł się w nim bezpiecznie i komfortowo. Wierzymy, że obustronne zaufanie i wzajemny szacunek to podstawa udanej współpracy!

Bezpieczeństwo

W naszym gabinecie przykładamy szczególną uwagę do tego, aby wizyta Pacjenta przebiegała z zachowaniem pełnej higieny i bezpieczeństwa.

Dysponujemy nowoczesną sterylizatornią, która służy do wyjaławiania narzędzi mających kontakt z pacjentem. Instrumenty wykorzystywane podczas codziennej praktyki są pakowane w jednorazowe, sterylne pakiety, które są otwierane dopiero przy pacjencie. Stanowiska pracy oraz fotele są dezynfekowane preparatami nieszkodliwymi dla pacjentów i personelu.

Skuteczność procesu sterylizacji jest cyklicznie weryfikowana w zewnętrznym laboratorium. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna regularnie kontroluje prawidłowość procedur sanitarno-higienicznych. Dbamy o właściwość ich przeprowadzania, mając na względzie wytyczne Sanepidu.

Cenimy sobie zaufanie, jakim obdarzają nas osoby odwiedzające nasz gabinet. Jesteśmy gotowi na to, by świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Wierzymy, że stosowna dbałość o przestrzeganie procedur związanych z higieną i sterylnością gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze działania skutecznie zapobiegają ryzyku zakażenia u pacjentów i personelu.

    Umów się na wizytę

    Umów się na wizytę

    Zapewniamy usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Spełniamy marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu. Zapraszamy na wizytę!

    x