Duda Stomatologia

Wizyty mogą być umawiane drogą internetową oraz telefonicznie — od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 19:00, a w soboty w godzinach 8:30 – 14:00. Numer telefonu naszej recepcji to 507 726 664 oraz 608 207 152.

Umówienie terminu jest wiążące zarówno dla nas, jak i dla pacjenta. Pacjent, który nie będzie mógł stawić się na umówiony termin, ma możliwość odwołania lub przełożenia wizyty bez konsekwencji — wystarczy z wyprzedzeniem przekazać recepcji naszego gabinetu stosowną informację.

Dzień przed planowanym terminem kontaktujemy się z pacjentem celem potwierdzenia wizyty. Nieobecność pacjenta na umówionej i potwierdzonej wizycie jest zapisywana w karcie pacjenta, co może wpłynąć na przebieg dalszej współpracy.

Dbamy o punktualność i staramy się dotrzymywać umówionych terminów. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by wizyty odbywały się punktualnie. Prosimy jednak o stosowną rezerwę czasową na wypadek opóźnienia, które ze względu na specyfikę świadczonych usług może się pojawić.

 

    Umów się na wizytę

    Umów się na wizytę

    Zapewniamy usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Spełniamy marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu. Zapraszamy na wizytę!

    x