Duda Stomatologia

Bezpośrednio przed pierwszą wizytą pacjent zostanie zarejestrowany w naszej bazie. W tym celu niezbędne będzie posiadanie dowodu tożsamości ze zdjęciem. Pacjent dodatkowo zostanie poproszony o wypełnienie Karty Pacjenta, uwzględniającej dane kontaktowe oraz ankietę na temat stanu zdrowia. Z tego powodu prosimy o dotarcie ok. 10-15 minut przed planowanym terminem.

Pierwsza wizyta polega na przeprowadzeniu badania kontrolnego, w ramach którego wykonujemy przegląd stomatologiczny oraz zdjęcie pantomograficzne. Pacjent, który dysponuje pantomogramem wykonanym maksymalnie 1 rok wcześniej, może przynieść go ze sobą — wówczas badanie RTG nie będzie konieczne.

Punktem wyjściowym do dalszych działań jest higienizacja, podczas której usuwamy kamień nazębny i wzmacniamy szkliwo zębów, tym samym redukując ilość bakterii w jamie ustnej. W niektórych przypadkach podjęcie leczenia jest możliwe podczas tej samej wizyty. O ile warunki kliniczne na to pozwolą, a pacjent będzie zainteresowany takim rozwiązaniem, niezbędny zabieg wykonamy od razu.

 

    Umów się na wizytę

    Umów się na wizytę

    Zapewniamy usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Spełniamy marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu. Zapraszamy na wizytę!

    x